Czym charakteryzują się narzędzia marki Jonnesway?

Narzędzia ręczne Jonnesway

Firma Jonnesway powstała w 1983 roku i jest obecna w ponad 3000 punktów sprzedaży na całym świecie, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Australii, Nowej Zelandii, Chile, Portugalii, Szwecji, Niemczech, Czechach, Słowacji czy w Polsce. Profesjonalne narzędzia ręczne i specjalistyczne trafiają do klientów detalicznych, warsztatów samochodowych, firm z sektora rolniczego czy zakładów przemysłowych. Produkty są bardzo wysokiej jakości i klasy oraz mają atrakcyjne ceny. 

Przeznaczenie

Jonnesway  to kompleksowe rozwiązanie dla profesjonalnych mechaników i nie tylko. Narzędzia ręczne Jonnesway są przeznaczone dla warsztatów naprawczych czy zakładów przemysłowych, ale również majsterkowiczów. Ich wysoka jakość i rozsądna cena to najwyższe atuty na rynku. Jonnesway wyróżnia się bogatą ofertą narzędzi ręcznych, specjalistycznych lub wózków narzędziowych. Firma przywiązuje dużą wagę do ergonomii i innowacji narzędzi. Stosuje najnowsze technologie oraz wysokiej jakości materiały, które są poddawane ścisłej kontroli przed produkcją. Okresowo oferuje nowe produkty bądź zmodyfikowane zgodnie z najnowszymi trendami na świecie. W większości narzędzia ręczne są wykonane z najwyższej jakości stali chromowo-wanadowej, a udarowe ze wzmocnionej stali chromowo-molibdenowej. Asortyment Jonnesway ma dobre parametry mechaniczne i wytrzymałościowe. Narzędzia spełniają wysokie standardy sprzętów profesjonalnych.

Szeroki asortyment

Najczęściej wybieranymi produktami firmy Jonnesway na całym świecie są klucze dynamometryczne, klucze nasadowe oraz blokady rozrządu. Linia Jonnesway Supertech, która w swoim asortymencie posiada klucze płasko-oczkowe z wysokojakościowej stali narzędziowej chromowo-wanadowej, z domieszką molibdenu i wolframu, cieszy się szczególną renomą na rynku. Dokręcenie i odkręcenie nakrętek oraz śrub metrycznych, nawet w przypadku sześcio i dwunastokątnych calowych, typu E-Torx, trójkątnych, kwadratowych, ale również nakrętek obrobionych nawet w 50%, umożliwiają klucze SuperTech. Mają specjalnie zaprojektowany kształt, który zapewnia inny punkt podparcia i układ naprężeń. Dzięki zastosowaniu tak innowacyjnego rozwiązania można łatwo odkręcić obrobione śruby czy nakrętki.